e-mail: info@anima-sana.cz
tel.: +420 602 253 843
Ing. Jitka Burianová
Budovcova 2530 - 2. patro
397 01 Písek
Burianová Jitka, Ing.- ANIMA-SANA-LÉČENÍ DUŠE A TĚLA - netkatalog.czRelaxační centra, relaxace - netkatalog.cz

Access Bars®

Terapie probíhá vleže, v pocitu celkového uvolnění a relaxace. Během terapie ACCESS BARS® se terapeut postupně lehce dotýká 32 specifických bodů, tzv. „BARů“, na hlavě klienta. Tyto cílené dotyky specifických bodů aktivizují elektromagnetickou složku myšlenek, pocitů a emocí. To umožní přístup k vzorcům chování a systémům přesvědčení a postojů, které jsme používali od dětství nebo z jiných životů. Poté informace s negativním nábojem mizí, nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor

V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám, a i vy se stáváte jinými. Začnete být více přítomni ve svém životě a minulost se nepromítá do budoucnosti stejným způsobem. Celý váš život se mění.

Bars může být použit pro usnadnění změny v jakékoli oblasti vašeho života,jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod.

Celkový stav těla a duše se zharmonizuje podle vnitřních priorit klienta.

Klient se po terapii cítí uvolněný, spokojený a bezstarostný. Někdy se stává, že není schopen své pocity bezprostředně po terapii vyjádřit, pouze vnímá, že se cítí JINAK (v pozitivním smyslu slova).

fb.png, 4,2kB