e-mail: info@anima-sana.cz
tel.: +420 602 253 843
Ing. Jitka Burianová
Budovcova 2530 - 2. patro
397 01 Písek
Burianová Jitka, Ing.- ANIMA-SANA-LÉČENÍ DUŠE A TĚLA - netkatalog.czRelaxační centra, relaxace - netkatalog.cz

Tělesné procesy Access

Naše tělo je odrazem našeho života. Uchovává v sobě všechny nahromaděné emoce, traumata i náš celkový přístup k životu. To, jak vnímáme sami sebe i druhé, to jak vytváříme vztahy, jak jsme šťastní či smutní, chudí či bohatí, sebevědomí nebo utlačení , milovaní či bez lásky - vše se odráží na stavu našeho fyzického těla. Všechna nezpracovaná traumata a nastavení, která jsme přejali od druhých, se uložila do našich buněk a způsobují nám bolesti a nemoci na úrovni psychické i fyzické.

Nyní můžeme přepsat tyto negativní informace na úrovni buněčných struktur.

Známe celkem 50 druhů tělesných procesů, které dokáží změnit nastavení buněk, odstranit chronické i akutní bolesti, uvolnit vše, co neodpovídá naší podstatě a tomu, abychom byli se svým tělem v souladu.

Tělesné procesy nevybíráme podle toho, co si myslíme, že je pro tělo vhodné, ale komunikujeme, ptáme se těla. Tělo samo nám dá najevo, co potřebuje. Terapeut přijímá zpětnou vazbu od těla, na kterém pracuje.

Během terapie aktivujeme energie vašich témat uvnitř těla, rovnáme činnost orgánů, mírníme bolest, uvolňujeme psychické bloky uložené ve formě tělesných potíží. Všechny tyto procesy mají společné to, že jsou energetické. Pracují s energií těl.

Při opakovaných ošetřeních se postupně mění i celá struktura vašeho těla a dochází k totálnímu restartu v těle.

Terapie probíhá vleže na lehátku, jste oblečení. Jedná se o terapeutickou techniku, nikoli o masáž.
Délka je cca 60 - 70 minut.

fb.png, 4,2kB